16 Ekim 2010 Cumartesi

At Kafadan Hayatı Yazısı :)karamsarlığın hemen ardından bunları yayımlıyacağım hiç gelmezdi.. bugün sandığımı açtım bi havalansın dedim. çeyiz sandığım bile var:))))içinde onlarca kullanılmayacak şeyler var. ama seviyorum yine de bütün bunları:) işte ilk önce bizim buralarda çember deniliyor. yazma da diyen var. oyalı tülbent de.. ne denirse densin. bende onlardan çok fazla var..

3 yorum:

  1. Ayme,en sonunda buraya girebildim.Şu dolaşan yıldızdan da hani çok ürktüm.Şaka bir tarafa seni, benim bloğa yazıyorum.Yazmaların felaket güzel.Ben bunlara hiç dayanamam.Mutlaka içlerinde görmediğim örnek vardır,yakından çekersen ben bakarak hemen çıkartırım.İnan bende kullanmam sadece baş ağrısında bağlarım.Bende de çok ama sende de çok fazlaymış.Hoşca kal.

    YanıtlaSil
  2. teşekkür ederim:)) renk olarak söyle ben yakından da çekerim fotoğraflarını. içlerinde gerçekten çok güzel modeller var. sanar eseri gibiler. arada evde falan bağlarım başıma ama o kadar fazlalar ki gereksiz bu kadarı da:)) hani belli bir model olarak görmek istediğin varsa.. tekrar fotoğraflarım..

    YanıtlaSil
  3. Meryem'cim bu güzelliklerden nasıl seçeyim?Sen gönlünden kopanları,şiirlerin gibi seç canım.Sana bırakıyorum.Hangi yörenin işleri olduğunu da belirtirsen çok sevinirim.İnan bunların kıymetini bil.Eskiden sevmezdim,şimdi kıza habire yapıyorum güzel örnekleri. Kız da kullanmıyacak biliyorum.Eşe dostada çok güzel hediye oluyor.Sandıkta da saklama,güzel bir kutu kapla ona koy.Onlara baktıkça içim açılıyor.Benim kapladığım kutulara bak istersen.Oğlun var,gelinine koyarsın.Bendekileri zaten iki çocuğa böleceğim.Ablacım şimdiden teşekkür ediyorum.Acele etme ne zaman boş vaktin olursa çekersin.Hoşça kal.

    YanıtlaSil